O blogu

Blog kulinarny ze zdjęciami – Blog z przepisami

Inspiracją do założenia tej strony była pasja, a właściwie dwie pasje – fotografia i jedzenie. Ten blog kulinarny jest dla mnie możliwością rozwoju smaków, motorem do eksperymentowania w kuchni. Przepisy, które tutaj się znajdują (i te które się znajdą) są bardzo różnorodne, ponieważ na nudę w mojej kuchni nie ma miejsca. Uwielbiam kuchnię orientalną, ale bardzo szanuję również kuchnię polską, zwłaszcza w jej regionalnych wydaniach.

przeskalowane005

Lubię odkrywać nowe smaki, poszukiwać ciekawych zestawień. Wiele z tych eksperymentów kończy się sukcesem, każdy z publikowanych przepisów jest sprawdzony nie tylko na mnie, ale również na mojej rodzinie.

Ten blog z przepisami ma jednego autora, a właściwie autorkę. Nazywam się Weronika Stebel, mieszkam na południu Polski. Na co dzień pracuję we własnej firmie, co daje mi satysfakcję i sporo wolnego czasu, który przeznaczam na rozwój swoich pasji.

Najważniejsza jest dla mnie fotografia – nie tylko kulinarna, ale również krajobrazowa i kreatywna – w tej dziedzinie, tak jak w kuchni – lubię eksperymenty.

Zły Pies (Pimpuś)

Zły Pies (Pimpuś)

 

Mieszkam z jednym przedstawicielem płci przeciwnej (partnerem życiowym i biznesowym), oraz ze Złym Psem (rasy bulterier) i trzema kotami (też Złymi).

1 komentarz

  1. twojtyp 26 sierpnia, 2015 at 10:26 Reply

    Ciekawy blog i smaczne przepisy:-) będę testować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress